Selam hepinize size kafamdan geçen çok ilginç bı olayı anlatmak istiyorum. Şu an 27 yaşındayım ve anlatağım bundan hemen hemen iki sene olur başıma geldi. Ben bır ilin nüfus müdürlüğünde çalışan bir memurum. O sıralar mesaiye başlayalı 1 yıl kadar olmuştu. bi pazartesi günü normal bi şekilde Sexy Girlmesaiye cıkarmadan başlamıştım. Ben bulunduğum dairede arka planda çalışmaktaydım ve tekrar odamda kağıt işleriyle uğraşmaya başlamıştım. çıkarmadan başladıktan hemen hemen yarım saat içinde içeriye bi kadın girdi. Ve direk yanıma gelip “Meraba ben Aylin buraya yeni atandım” dedi. Bende hoşgeldiniz dedım ve muhabbete başladık. ılk başta dikkatimi fazla çekmemişti.
ama oturup bacak bacak üzerine attıktan sonra dizlerinin hemen ustunde bulunan eteği iyice gerginleşmiş vücut yapısı ortaya çıkmıştı. Balık etli dolgun kalçaları ve göğüsleri bulunan bi kadındı .
            Hemen onun hakkında hayaller kurmaya başladım ki evli olduğunu söyledi ve kocası atandığı için buraya atandığından bahsetti. Tabiki hayallerim o an yıkılmıştı. O gün ve ondan ertesi bi kaç gün ona yapacaklarını anlatarak geçti ve o da çıkarmadan alışmıştı.
Ben tamamen umudumu kesmiştim ve normal iş hayatıma geri dönmüştüm. Onun işe başlamasındangelmesinden üç hafta kadar sonra bi mesai günü çalışmaya başladık.
            Masalarımızda otururken aniden bir evrakla benim masama geldi evrağı masama koydu ve bi kaç bişi sormaya başladı. Ben ona yardımcı olmaya çalışırken yanıma doğru iyice eğilerek dolgun memelerini benim omzuma değdirmeye başladı. Ben bıraz utandım ve fazla tepki vermemeye çalıştım.
daha sonra yerine geçti ve sandalyesini masasının kenarına benim goreceğim şekilde asılıp ayakabılarını düzeltmeye başladı. Düzeltirken bir yandan eteğinin arasını iyice açarak beni tahrik etmeye basladı. O günden sonra ben onun hayaliyle yanıp tutuşmaya başladım: Her masturbasyon yaptıgımda onu düşünüyor ve başkası hakkında hayal kuramıyordum. sonraki birkaç haftada tahrik edici hareketlerine devam etti ve o gün geldi çattı. Bana kocasının şehir dışına çıktığını ve yalnız başına korktuğunu söyledi. BendeSexy Girl istersen bende kalabilirsin dedim. Yanlış anlaşılmasın falan dedi ben yok birşey olmaz kötü bi amacımız yok bizim bunu bilmemiz yeterli dedi. İşten sonra direk benim evime gıttık. Yolda içki isteyip istemediğini sordum. Onay aldıktan sonra bi şişe votka ve birkaç bira ile eve geldik. bişiler yedikten sonra içmeye başladık ve ben ona benim pijamalarımdan birini verdim.
         Yan odada giyinebilirsin dedim. O da sen bakma burda giyinivereyim dedi. oke deyip gözlerimi kapattım. ok açabilirsin dediğinde gözlerimi açtım ve birde baktım iç çamaşırlaıyla karşımda duruyordu. Ben hemen yeniden gözlerimi kapattım. “Ya ne kadar utanıyosun” dedi.
Yanıma geldi ellerimi tutarak gözlerimi açtı ve direk üzerime çıktı. Pijamanın ustunden yarrağımın üzerinde dolgun kalçalarını oynatmaya basladı en sonunda bende dayanamayıp götünü bütün gücümle avuçladım ve sütyenini çıkarttım.
Muhteşem memeleri vardı hemen emmeye yalamaya başladım. Ben emdikçe nefesini kulagıma dogru veriyordu. birden üstümden kalktı ve pijamamı çıkarttı. yarrağımı avuçladı ve taşaklarımı yalamaya basladı. Artık dayanamaz hale gelmiştim eğildim onu havaya kaldırdım bacaklarını arkadan bana doladı biraz o şekilde seviştikten sonra onu yere yatırdım ve altını çıkarttım amını parmaklamaya ve yalamaya basladım bi süre sonra “yeter artık hadi şok ” demeye başladı.
         Göğüslerine doğru ilerledim ve bir anda yarağımı sulanmış amına soktum. bir kaç dakika gıdıp geldim ve domaltıp ole sikmeye devam ettim. o üstüne çıkma istiyorum dedi bende hemen yere yattım üstüme çıktı ve ustalığını konuşturdu. Öyle bir gidip geliyorduki beni delirtmişti. İkimizde bağıra çağıra boşaldık ve ondan sonra sabaha doğru herşeyi denedik bana mükemmel bir gece yaşamıştı.Yarrağımın müptelası olmuştu o geceden sonra halen daha arada buluşup çeşitli fantaziler deniyoruz. seksin alasını onunla beraber yapıyoruz. . . görüşmek üzere :=)

Advertisements